Hotel Phuong Linh

  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Hotel Phuong Linh Ho Chi Minh City знаходиться неподалік декількох туристичних місць, зокрема Музею жертв війни, який знаходиться приблизно за 6 км. Цей комфортабельний готель також включає парковку.

На території є фітнес-центр.

Пообідати та повечеряти можна у ресторані в'єтнамської кухні Bo To Tay Ninh Nam Sanh, розташованому всього за 1 км.

Готель Хошиміна пропонує першокласне розташування на відстані 10 хвилин їзди від ринку Бен Тхань. Приблизно за 7 км від цього помешкання розташований Собор Сайгонської Богоматері. Гості можуть легко познайомитися з історією Хошиміна, відвідавши Палац Незалежності, розміщений на відстані 15 хвилин їзди від комфортабельного готелю. Phuong Linh Хошиміна знаходиться за кілька кроків від автобусної зупинки Nha tho Nam Hai.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Hotel Phuong Linh Хошимін
Hoang Le Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Hoang Le Hotel

508 м від помешкання
Bonka Hotel Luxury Quan 5 Hcm
Ціна лише для моб. пристроїв

Bonka Hotel Luxury Quan 5 Hcm

7.1
Добре 103 відгуки
1.8 км від помешкання
USD 18 USD 16
за ніч
Oyo 139 Hanh Long
Ціна лише для моб. пристроїв

Oyo 139 Hanh Long

1.9 км від помешкання
USD 47 USD 42
за ніч

    Зручності

    Паркінг

    • Паркування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 12:00
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • Який аеропорт знаходиться поруч з Hotel Phuong Linh?
      Найближчий аеропорт до Hotel Phuong Linh - Міжнародний Тан Сон Нхут (5 км), до нього можна дістатися за 15 хвилин їзди.
    • Чи є у номерах Hotel Phuong Linh робоче місце?
      У деяких номерах Hotel Phuong Linh є робочий простір.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Hotel Phuong Linh Хошимін

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити